O NAS

N asza grupa powstała w czerwcu 2004 roku i od początku swej działalności jest związana z poznańskim Lechem. Dziewczyny od ponad 13 lat swoim tańcem urozmaicają mecze poznańskiego Lecha, biorą udział w wielu pokazach i projektach w całej Polsce i nie tylko, występują w teledyskach, programach TV, na koncertach, uczestniczą w akcjach reklamowych i charytatywnych, a także są zwyciężczyniami jednego z odcinków popularnego programu tanecznego Got To Dance. Mamy na swoim koncie rekordowe pokazy na 100, 120. 166 i 188 tancerek!

Podczas pokazów wykorzystujemy również elementy akrobatyki i liczne rekwizyty. Dzięki bogatemu repertuarowi i doświadczeniu w pokazach podczas różnego rodzaju imprez, zapewniamy wysoki poziom naszych występów.

STUDIO KG nie jest jednak tylko grupą cheerleaders. Występy naszych tancerek można zobaczyć na scenach całej Polski, a nawet Europy. Wykonujemy profesjonalne show taneczne w rozmaitych klimatach, począwszy od pokazów retro w stylu lat 20', przez gorące latino, zmysłowy bollywood, dynamiczne Country, rewię francuską z finałowym kankanem, gangsterski kabaret na szalonych latach 70' kończąc. Całość dopełniają ciekawe, klimatyczne stroje i atrakcyjne, zawsze uśmiechnięte tancerki.